Napisz na: biuro@mebelmix.pl

Nasza oferta

Szafy i garderoby

Projektowane i wykonywane przez nas szafy na wymiar oraz garderoby – to stabilne meble o przemyślanej konstrukcji, z pakietem funkcjonalnych rozwiązań. Oferujemy zarówno szafy wolnostojące, wielofunkcyjne garderoby, a także zabudowę wnękową. Podczas tworzenia koncepcji, kierujemy się ideą zagospodarowania całego potencjału przestrzeni przeznaczonej na szafę/garderobę. W zależności od potrzeb i warunków technicznych dla danej przestrzeni, możemy wykonać jednoelementową szafę albo zastosować rozwiązania modułowe, umożliwiające stworzenie zabudowy meblowej z kilku elementów.
Olbrzymi wybór materiałów, wzorów/faktur i kolorów – sprawia, że z łatwością możemy dopasować szafę czy garderobę do istniejącej stylizacji wnętrza bądź pożądanej przez Ciebie aranżacji przestrzeni. Projektujemy szafy, garderoby i zabudowy typu „Komandor”, które zachwycą Cię estetyką oraz funkcjonalnością. Wnętrza pojemnych mebli na wymiar zawsze urządzamy z myślą o potrzebach użytkowników. Pojemne szafy wyposażamy w szereg pomysłowych rozwiązań, praktycznych stref, półek i wieszaków. Pozwoli Ci to na przechowywanie w nich nie tylko ubrań czy sezonowego obuwia, ale również deski do pracowania, odkurzacza oraz kartonów z dowolną zawartością. MEBELMIX wykonuje zarówno szafy/garderoby o klasycznej konstrukcji, jak i narożne meble na wymiar, wyposażone z drzwi przesuwne albo osadzone na zawiasach.Powrót

MEBELMIX Meble
ul. Kurta Obitza 3
10-725 Olsztyn
Telefon: 793 499 299
E-mail: biuro@mebelmix.pl
realizacja:

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.