Napisz na: biuro@mebelmix.pl

O nas

MEBELMIX to prężnie rozwijająca się firma, oferująca wyjątkowe meble na wymiar do wszystkich rodzajów pomieszczeń mieszkalnych oraz dla klientów instytucjonalnych. Trzon naszego zespołu stanowią doświadczeni stolarze oraz solidni monterzy, których wspierają kreatywni i otwarci na wyzwania projektanci. Rezultatem takiego połączenia – jest MIX oryginalnych pomysłów oraz precyzji, który owocuje funkcjonalną i jednocześnie efektowną aranżacją każdego wnętrza.

Projektujemy, wykonujemy i montujemy meble na wymiar do kuchni, sypialni, łazienki i innych pomieszczeń, a także wolnostojące szafy, garderoby i innego typy zabudowy. MEBELMIX z przyjemnością podejmie się również realizacji reprezentacyjnych i dopasowanych do potrzeb mebli biurowych czy hotelowych. Realizujemy zarówno wizje i autorskie koncepcje klienta, jak też opracowujemy projekty we własnym zakresie, starając się zainspirować do wdrożenia najlepszych rozwiązań. Nieustannie śledzimy aktualne trendy w zakresie praktycznej i estetycznej stylizacji przestrzeni, jak też odważnie sięgamy po nowinki technologiczne i innowacyjne rozwiązania, które poprawiają komfort mieszkania i pracy.

 

Współpracujemy wyłącznie z grupą renomowanych producentów, dlatego oferowane przez meble odznaczają się najwyższą jakością. W parze z wyjątkową trwałością naszych mebli i systemów towarzyszących, idzie ich ponadczasowy charakter, dzięki czemu produkty MEBELMIX cieszą oko i zachwycają funkcjonalnością przez długie lata. Każdy przygotowany przez ekipę MEBELMIX projekt wolnostojącego mebla, zabudowy czy kompleksowej aranżacji – jest unikalny i w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów.

Siedzibą i głównym obszarem aktywności firmy MEBELMIX jest Olszyn, jednak z chęcią podejmujemy się też realizacji ciekawych projektów dla klientów spoza województwa warmińsko-mazurskiego. Na każdym etapie służymy fachowym doradztwem, ukierunkowanym na znalezienie optymalnego rozwiązania dla zagospodarowania dużych przestrzeni, jak i wyposażenia w ergonomiczne meble niewielkich powierzchni. Dodatkowym atutem skorzystania z naszej oferty, jest możliwość zlecenia ekipie MEBELMIX kompleksowego remontu budowlanego wraz z modernizacją instalacji użytkowych, którego zwieńczeniem będzie wyposażenie wnętrza w wysokiej klasy meble na wymiar.

MEBELMIX Meble
ul. Kurta Obitza 3
10-725 Olsztyn
Telefon: 793 499 299
E-mail: biuro@mebelmix.pl
realizacja:

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.