Napisz na: biuro@mebelmix.pl

Nasza oferta

Meble hotelowe

MEBELMIX z przyjemnością wykona meble hotelowe na wymiar, a także wyposażenie meblowe dla pensjonatów i innego rodzaju ośrodków pobytowych (apartamenty, agroturystyka itp.). W ramach asortymentu dla tego typu działalności, proponujemy m. in. szafy wolnostojące, garderoby i dowolnego rodzaju zabudowę meblową do pokojów. Oprócz tego, oferujemy także lady, biurka i kompleksowe wyposażenie meblowe dla recepcji hotelowej oraz stoły bufetowe dla części gastronomicznej.
Nasza firma sprosta wszelkim wymaganiom, jeśli chodzi o funkcjonalność oraz pożądana estetykę w zakresie mebli hotelowych na wymiar. Możemy idealnie dopasować umeblowanie do istniejącej aranżacji i stylu ośrodka bądź zaproponować nowatorską koncepcję wyposażenia hotelu, pensjonatu czy apartamentu.
Meble hotelowe na wymiar od MEBELMIX są trwałe i odporne na intensywne użytkowanie. Ergonomiczne, estetyczne, funkcjonalne i niedrogie meble do hotelu (pokoje, recepcja, strefa gastro) – podkreśloną walory ośrodka, zapewnią mu nowoczesny design oraz zaspokoją potrzeby zarówno Państwa gości, jak i personelu.Powrót

MEBELMIX Meble
ul. Kurta Obitza 3
10-725 Olsztyn
Telefon: 793 499 299
E-mail: biuro@mebelmix.pl
realizacja:

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.