Napisz na: biuro@mebelmix.pl

Nasza oferta

Kuchnie na wymiar

Kuchnia to serce domu, miejsce wspólnej aktywności rodzinnej i prawdziwe centrum dowodzenia. Podczas aranżacji tego pomieszczenia, należy uwzględnić szereg funkcji, jakie powinna spełniać nowoczesna kuchnia, a także o odpowiedni klimat, dzięki czemu praca w niej kojarzyła się wyłącznie z przyjemnością. MEBELMIX ma swoje sposoby na to, aby nawet najmniejsza kuchnia stała się ergonomiczna, funkcjonalna i urzekała estetyką przez długie lata.
Nasza firma specjalizuje się w aranżacji kuchennych przestrzeni, oferując meble na wymiar i innowacyjne rozwiązania, które docenią wszyscy domownicy. Zadbamy o to, aby w Twojej kuchni powstały funkcjonalne miejsca dla przechowywania zapasów, sprzętów, naczyń i odpadków, wygodne warunki do zmywania, komfortowy blat roboczy do przygotowywania posiłków oraz praktyczna strefa gotowania.
Szeroka paleta materiałów, dostępna w bogatej tonacji kolorystycznej, staranne wykonanie, nadanie kuchni unikalnego charakteru i stylu poprzez umiejętne wkomponowanie detali – to coś, czego możesz oczekiwać powierzając nam aranżację „serca” Twojego domu. Korzystamy z materiałów odpornych na działanie niekorzystanych czynników, jak np. wilgoć czy wysokie temperatury, które gwarantują trwałość i bezproblemowe użytkowanie mebli, nawet przy intensywnej eksploatacji. Przyjazne rozwiązania od MEBELMIX sprawią, że przebywanie w kuchni stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością, a nie obowiązkiem.Powrót

MEBELMIX Meble
ul. Kurta Obitza 3
10-725 Olsztyn
Telefon: 793 499 299
E-mail: biuro@mebelmix.pl
realizacja:

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.